Sadzenie bratków
Ostatnio w naszym żłobku było naprawdę kolorowo 🌸🌼
Nasze maluchy zamieniły się w małych ogrodników i z ogromnym zaangażowaniem sadziły bratki w naszym ogródku. Każde dziecko mogło spróbować swoich sił, były łopatki, ziemia i dużo radości 😊
To nie tylko świetna zabawa, ale też nauka dbania o przyrodę, cierpliwości i współpracy. Teraz z niecierpliwością będziemy obserwować, jak nasze kwiatki rosną 🌱
Brawo dla naszych małych ogrodników! 💚








